Saint Lucia

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Saint Lucia

Nemovitosti na prodej v Svaté Lucii

Santa Lucia je ostrov ve východní části Karibiku, kde na západním pobřeží jsou dvě hory: Pitons. Pobřeží je domovem sopečných pláží, potápěčských míst podél korálových útesů, luxusních letovisek a rybářských vesnic. Hlavním městem je Castries a je populární zastávkou pro plavby.

Pokud máte v úmyslu se stěhovat a hledáte nemovitost k prodeji ve Svaté Lucii, je důležité mít na trhu s nemovitostmi ve St Lucii nějaké informace, které se v loňském roce ukázaly jako lepší, ale postupně se zotavuje postupně globální hospodářskou krizí před téměř deseti lety.

Ceny nemovitostí klesly od roku 2009 do roku 2014 z 20% na 30% v důsledku globální krize. Trh s nemovitostmi začal růst až na konci roku 2014.

Střednědobé nemovitosti prodávané ve Svaté Lucii za cenu 350 000 dolarů získávají oblibu zejména u zahraničních odběratelů z Kanady a Spojených států.

Tam je velký optimismus o budoucnosti trhu s nemovitostmi, ačkoli to je v současné době ne v jeho nejlepší. Ale pokud chcete koupit nemovitost k prodeji ve Svaté Lucii, je to dobrý čas využít ceny všech dob.

Celkově trh s nemovitostmi zůstává příznivým trhem pro kupce nemovitostí k prodeji ve Svaté Lucii. Převážná většina transakcí se týká kupujících rekreačních domů.

Severní a jižní oblasti Svaté Lucie mají v současné době v Svaté Lucii širokou škálu nových domů a bytů a nemovitostí.

Turismus je motorem, který řídí nemovitost ve Sv. Lucii. Je to však stále velmi slibná destinace, mnohem menší trh než jiné karibské země, jako jsou Barbados, St. Martin a Antigua

Většina zahraničních odběratelů, kteří chtějí majetek pro prodej v St. Lucia, pochází ze Spojených států, Kanady a Spojeného království.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 31043

Prodat Hotel, Saint Lucia, West Indies, Castries, Soufrière

41,154,398.66CZK
Prodat
Hotel

48562.28 m²
Malý, stylový hotel, který vám připomene, jak Karibiku býval. Dostupný pro nás $ 1,860,000.00 Stav: Na prodej Velikost pozemku: 522720 čtverečníc...
Cod. 17594

Prodat Venkovská usedlost, Saint Lucia, West Indies, Masscre, Anse La Raye

3,761,423.53CZK
Prodat
Venkovská usedlost

510.97 m²
Masscre je krásná oblast se spoustou módní domů a tam, kde byste si většina lékařů a právníků docházky. Masscre se nachází přibližně 25 minut od města...
UNAVAILABLE
Cod. 2676

Prodat Více než 5 pokojů, Saint Lucia, West Indies, Castries, Morne Fortune

24,338,622.87CZK
Prodat
Více než 5 pokojů

160 m²
Krásný Multi-činžovní dům na prodej v malebném karibském ostrově Svatá Lucie v Morne Fortune s výhledem na kapitálových Castries. Pět zařízených apart...
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB